Відмінна продукція і чіткі поставки. TVD представляє широку номенклатуру шаф, і, найголовніше, – виготовляє нестандартне обладнання. Цю компанію відрізняє високий рівень якості продукції, обов'язковість, індивідуальний підхід до кожного замовлення і повне задоволення клієнта, так що з цими людьми приємно працювати.

Юрій Терляєв, Технічний директор ТОВ «Екстрім-ЛТД»

Новинка: Шафа розбірна

Шафа розбірна
(електротехнічна, електромонтажна,
силова, телекомунікаційна)

ЗАМОК БЕЗ КЛЮЧА

Новинка!» поворотно-притискні замки ЗШ - 2М, ЗШ-3М, ЗШ-1М під монетку

Більше 20 років успіху!

Компанія ТОВ «ТВД КОМПЛЕКТ » понад 20 років успішно працює на ринку електротехнічної і телекомунікаційної продукції.

Пишаємося тим, що ми робимо

Хто ми

ТОВ “ТВД КОМПЛЕКТ” — це підприємство, засноване в 1995 році. Ми є першим і єдиним (на території країн СНД) виробником замків і замкових систем для електротехнічних і телекомунікаційних шаф.

Наш підхід

Це індивідуальна робота з кожним замовником. Ми готові постачати шафи в нестандартному виконанні, а також додаткові деталі і елементи до таких шаф, виконаних за Вашими кресленнями або ескізами.

Наша мета

Задоволення потреб наших клієнтів, з огляду на специфіку кожного окремого замовлення. Тому ми готові виготовити будь-який виріб з каталогів нашої продукції навіть в кількості 1 примірника. Вашу довіру і наш досвід — це найкраща гарантія якості нашої продукції!

Наші вироби встановлені і успішно функціонують у складі різних автоматизованих систем управління, щитових, окремо розташованих пристроїв, конструкцій і комплектуючих таких компаній, як: