Основні види діяльності

Основні напрямки діяльності компанії, це виготовлення:

  • Шаф для електротехніки та телекомунікації. Використовуються в різних галузях промисловості, транспорту, зв'язку, а також непромислових сферах діяльності: електростанції, металургійні комбінати, технічні об'єкти залізниць, станції операторів мобільного зв'язку, комплектні пристрої для електропостачання та безперебійного харчування офісних центрів, банківських установ, тощо. Широка гама типорозмірів і виконань наших шаф дозволяє їх використовувати саме в тих умовах і з тими вимогами, які необхідні замовникам.

Виготовлення шаф для електротехніки та телекомунікації

  • Замків для електротехнічних і телекомунікаційних шаф. Ми є першим і єдиним (на території країн СНД) виробником даної продукції. Це видно по кількості наших партнерів і географії поставок (Чехія, Білорусь, Казахстан, Росія, Україна).

Виготовлення замків для електротехнічних і телекомунікаційних шаф

  • Металоконструкцій для телекомунікаційного обладнання.  Дані конструкції, зокрема кабель-росту, колодки і комплекти заземлення, різні монтажні набори для інсталяції, комплекти для герметичного введення кабелю і панелі зовнішньої сигналізації, встановлюються в основному на базових приймально-передавальних станціях операторів мобільного зв'язку Украіни.

Виготовлення металоконструкцій для телекомунікаційного обладнання

Також з 2008 року працює дочірнє підприємство ТОВ "ТВД КОМПЛЕКТ". Дана компанія займається реалізацією електротехнічних виробів (вимикачі, реле, роз'єми, запобіжники, накінечники і т.д.) провідних європейських виробників, таких як ETI, ERGOM і APATOR.